Kategorie
Stoisko na giełdzie zoologicznej
Reorganizacja pracy w trakcie giełdy zoologicznej
(Odbywającej się w każdy czwartek na ulicy Równej 3/5 w Łodzi.)
Z przykrością informujemy, że w czerwcu 2020 stoisko centralne w nowej hali giełdy zostało zlikwidowane. Od tego miesiąca będzie można nas spotkać na stoisku numer 23 w nowej hali, jednakże beż możliwości dokonania zakupów roślin na miejscu.
Nowe stoisko nr 23 jest stanowi jedynie punkt odbioru zamówień.
Takie rozwiązanie jest podyktowane zmianą modelu pracy jaki przyjęliśmy. Skupiamy się przede wszystkim na rozwinięciu produkcji, polepszeniu jakości, oraz wdrożeniu rozwiązań jakie zostały zasugerowany przez naszych klientów.
Zapraszamy do składania zamówień

 

czytaj całość »
Zagrożenie epidemiologiczne
Zagrożenie epidemiologiczne

Informujemy, iż w związku zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemiologicznego, mając na uwadze Państwa i nasze bezpieczeństwo, do odwołania, funkcjonować będziemy z pewnymi ograniczeniami. 

 


1) Obecnie oferujemy jedynie dostawy zamówionych roślin za pośrednictwem kuriera GLS
2) Zawieszamy (do odwołania) swój udział w giełdzie zoologicznej odbywającej się w każdy czwartek.
Podjęliśmy również kroki wewnątrz naszej firmy zalecając aby część naszej kadry pozostała w domach w najbliższym czasie. 
Niemniej jednak, pracujemy dalej, tak jak zwykle i będziemy realizować Państwa zamówienia bez większych zmian.

Dodatkowo, przyśpieszamy wiosenną promocję - Darmowy transport dla zamówień hurtowych od 300,- Brutto. 

Zachęcamy wszystkich do przestrzegania zasad zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia, ograniczania pobytu w dużych skupiskach osób, odwołania w miarę możliwości wyjazdów służbowych.
Zapraszamy do naszej grupy na FB Plantis Dla Firm - będziemy publikować tam bardziej szczegółowe informacje, dotyczące realizacji zamówień, aktualnych ofert i podejmowanych przez nas działań. 

Hurtownie
Hurtownie

Każdemu branżowemu kontrahentowi firmy Plantis, po rejestracji nadajemy profil hurtowy. Co daje profil hurtowy ? - Przede wszystkim dostęp do cen hurtowych, rabaty hurtowe, promocje na transport, płatności terminowe. Oprócz roślin ceny hurtowe przyznawane są również na preparaty akwarystyczne, system CO2 i ceramikę dostępne naszej platformie.

 

czytaj całość »
Nowe Akwariowe.pl
Nowe Akwariowe.pl

Na początku roku 2020 serwis Akwariowe.pl został przeniesiony na nową platformę dostawcy usług sprzedaży internetowej. Zmiana ta została podyktowana wieloma czynnikami, z których priorytetem była funkcjonalność i szybkość działania. 

czytaj całość »
Grupa FB Plantis Dla Firm
Grupa FB Plantis Dla Firm

Zachęcamy do dołączenia naszych klientów do grupy "Plantis Dla Firm" na Facebook.com. Grupa przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla naszych kontrahentów. Udostępniamy tam aktualne oferty, promocje hurtowe. Udostępniamy tylko istotne informacje dla współpracy, bez zbędnych postów.

czytaj całość »
Paszporty roślin
Paszporty roślin

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2016/2031 w sprawie środków ochronnych przeciwko agrofagom roślin, zmieniające rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 228/2013, (UE) nr 652/2014 i (UE) nr 1143/2014 oraz uchylające dyrektywy Rady 69/464/EWG, 74/647/EWG, 93/85/EWG, 98/57/WE, 2000/29/WE, 2006/91/WE i 2007/33/WE.

czytaj całość »
Zmiany 2020
Zmiany 2020

Przypominamy, iż z początkiem stycznia 2020 wprowadzone zostały zmiany dotyczące zamawiania roślin przez portal Akwariowe.pl

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl